Запорожан Іван Григорович

 

Запорожан Іван Григорович народився 9 вересня 1960 року в селі Богданівка (на даний час с.Синьків) Заліщицького району , Тернопільської області.

У 1977 році закінчив Богданівську середню школу і поступив у Тернопільський педагогічний інститут на фізико – математичний факультет.

  З 1982 по 1984 рік працював учителем математики і фізики в Лисівецькій середній та Зозулинській восьмирічній школах Заліщицького району.

  У 1984 році перейшов на роботу в Тернопільський район, де працював учителем математики  Йосипівської восьмирічної школи.

  У 1987 році призначений директором Мар’янівської восьмирічної школи, а з 1990 року – Буцнівської середньої школи Тернопільського району.

  З 1992 по 1999 роки - завідуючий відділом освіти Тернопільської районної державної адміністрації.

  У листопаді 1999 року призначений заступником начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

  Кандидат педагогічних наук з 2002 року.

 З 2005 по 2008 роки - доцент, завідувач кафедрою менеджменту освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

З 2008 року – начальник управління освіти та науки  Тернопільської обласної державної адміністрації.

Автор понад 40 наукових та навчально-методичних посібників і праць.


Начальник управління освіти і науки ОДА Іван ЗАПОРОЖАН нагороджує Євгенію КОВАЛЬ, призера обласного освітянського конкурсу «Мистецтво бути вчителем».

 

29 січня 2011 року у Тернопільській Українській гімназії ім. І.Франка відбувся ІV етап ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Учасників і гостей конкурсу вітали начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Запорожан і представник Ліги українських меценатів, голова Тернопільської cпілки письменників України Євген Безкоровайний, які вручили переможцям попереднього ІІІ етапу конкурсу, їх вчителям та викладачам дипломи, грамоти й цінні подарунки. Цікавою для присутніх була літературно-музична композиція учнів і вчителів навчального закладу «Спочатку було Слово…», приурочена пам'яті Героїв Крут та любові до рідної мови.